Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

Mavi Yolculukta Yemek Keyfi

Ramses Yatçılık sizin için en iyisini düşünürken hepimizin aklından geçen şey olan aklımızı başımızdan alacak ve  “Mavi Yolculuk”u damağımızda kalan muhteşem tatlarla tamamlayacak olan tatil yemeklerini de sizin için en iyi şekilde sunar. Nasıl mı? Teknenizin size özel bir aşçısı var! Firmamız “Mavi Yolculuk”unuz için en iyi şekilde hazırlanmış yemekler için en iyi ve en kaliteli malzemeyi seçer. Yemeğiniz en iyi şekilde hazırlanır. Aşçımız tüm marifetlerini önünüze sunacağı tabakta gösterir ve sizin bu yemeklerde kendinizi en özel hissetmeniz şekilde servisi yapılır.

Ramses Yatçılık’ın sizler için tasarladığı ve organize ettiği “Mavi Yolculuk”un en unutulmaz taraflarından birinin yemekleri olacağını garanti ederiz. Bazen masmavi suların sofranıza getirdiği bir balık bazen yörelerin masanızda bıraktığı renkler olan mezeler, hangisini nasıl isterseniz hep huzurunuzda olur ve tadı damağınızda kalır. Böylece “Mavi Yolculuk” bu yönüyle de sizlere kendinden hayatınız boyunca bahsettirir.

Ramses Yatçılık Ltd.Şti olarak tüm misafirlerimize en iyi yemeklerin hazırlanması ve sunulması açısından sektörümüzde en iddialı firmalar arasında olduğumuzun tam garantisini sağlamaktayız. Menülerimiz Teknelerin aşçılarına  göre farklılık gösterip , zengin menü seçeneklerimiz tamamen tercihlerinize, dini inançlarınıza ve sağlık kriterlerinize uygun olarak sizin seçimlerinizle belirlenir ve her gün dilediğiniz şekilde servise sunulur. Yapılacak alışverişler için Firmamız en kaliteli malzemeleri taze olarak temin edip, taze şekilde korunmasını sağlar. Firmamız Yemek ve Kumanya servisi bakımından birçok misafirimizden tam not almış ve tarafımıza teşekkür referansları verilmiştir. Örnek menülerimize ait detaylı bilgileri ve resimleri sitemizde bulunan ‘’ Menülerimiz’’ Bölümünden incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

                                                                                                                                                         Hayallerini Yaşa …