Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

Mavi Yolculuk Turunuzu Planlayın

Mavi Yolculuk turlarımız, Güney Ege ve Batı Akdeniz bölgelerinde zengin rotalarıyla hizmetinizdedir. Mavinin her tonunu deneyimleyebileceğiniz sayısız koylarımız ve alternatiflerimizle sizleri büyülü bir dünyanın kapılarını açmaya davet ediyoruz. Eğer deneyimli ekibimizin sizler için oluşturduğu rotaların keyfini sürmek isterseniz “kabin kiralama” turlarımız tam size göre olacaktır. Aileniz ve sevdiklerinizle size özel bir yolculuk hayali kuruyorsanız eğer “özel tekne kiralama” seçeneğimizle hizmetinizdeyiz.

Yolculuğunuz sırasında hiç bir aksilik yaşamamak için, tüm detaylara dikkat etmenizi öneririz. Bu süreçte sizlerin yanındayız ve mavi yolculuk öncesi ele almanız gereken hususları deneyimli ekibimiz sizler için derledi:

Tarih Seçimi

Sizin ve sevdikleriniz için mükemmel mavi yolculuk, herkese uyacak iyi organize edilmiş bir tarih seçimi ile başlayacaktır. Şanslıyız ki, içinde bulunduğumuz Ege ve Akdeniz kıyıları Nisan ayından başlayıp, Ekim ayı sonuna kadar çıkacağımız mavi yolculuğumuz için (ister kabin kiralama ister özel tekne kiralama) bizi kucaklıyor. Mavi tur tatilinizin planlamasını yaparken şuna dikkat etmelisiniz ki, kiralık teknelerimiz ve kabinlerimiz çoğunlukla Cumartesi günü çıkışlıdır ve program dahilinde Cumartesi günü dönüş yaparlar.

Rota Seçimi

Mavi yolculuğunuzun yalnızca denizden ibaret olacağını düşünmeyin. Mavi yolculuk eşsiz sahillerde ve masmavi denizlerde vakit geçireceğiniz bir tatil olmanın ötesinde yürüyüşlere çıkabileceğiniz, bulunduğunuz bölgenin kültürünü yaşayabileceğiniz, tarihini ve dokusunu öğrenebileceğiniz alanlar yaratmaktadır.  “Mavi yolculuk”ta seyir süremiz günde ortalama dört saat civarında olmaktadır. Buna göre, mavinin kucağında geçecek bu yolculuğun rotasını beklentilerinize göre oluşturmalısınız. Bunun için rotanızı oluştururken deneyimli ekibimiz ve kaptanlarımızla hep yanınızdayız. Gelin, hem hareket limanınızı hem de gitmek istediğiniz rotaları birlikte en ince ayrıntısına kadar planlayalım.

Tatil Bütçesi

Hayalinizdeki “mavi yolculuk” için ayırdığınız bütçe ne olursa olsun, siz ve sevdiklerinizin konforu için kiralık teknemiz mutlaka mevcuttur. Unutmayın ki tüm teknelerimiz bakımlı ve temizdir. Her tekneye özel eksiksiz personel kadrosuyla sizleri beklemektedirler. Kiralık teknelerimiz, birbirinden farklı “mavi yolculuk” hayaline hizmet edecek şekilde çeşitli boylardadır ve sahip oldukları kamara sayıları da farklı farklıdır. Ayrıca kamaralar ve tekneler sahip oldukları donanımlar açısından da çeşitlilik gösterirler. Mavi yolculuk için ayırmanız gereken bütçe, bu yolculuğa kaç kişi çıkmak istediğinizle de doğrudan ilgilidir.

Siz yeter ki beklentilerinizi ve bütçenizi bize söyleyin. Ekonomik ve mütevazi bir mavi yolculuktan, isterseniz lüks, isterseniz ise süper lüks kiralık tekne ile çıkacağınız mavi yolculuğa kadar geniş alternatiflerimizi size sunmak deneyimli ekibimize kalsın.

Tekne Seçimi

Sevdiklerinizi yanınıza alıp, tarihinizi seçip “mavi yolculuk” için rotanızı oluşturduktan sonra sıra size ve misafirlerinize en uygun tekneyi belirlemeye gelecektir. Bizler sizin belirlediğiniz kriterler için size en uygun “mavi yolculuk” teknelerini tavsiye edeceğiz tabii ki. Bunun yanı sıra mavi yolculuğunuzda size eşlik edecek kiralık tekne personellerimizden size en iyi şekilde hizmet edecek takım arkadaşlarımızı seçmenizde de size destek olacağız. Bu konuda bizim tecrübelerimiz sizin yanınızda olacak, sizin de güveninizin bize eşlik etmesini diliyoruz.

Teknede Yeme İçme

Eminiz aklınızdaki diğer bir soru da mavi tur süresince neler yiyip içeceğiniz konusunu içerir. Sizi temin ediyoruz, mavi yolculuğunuz boyunca tüm misafirlerimiz için en güzel yemekler ve içecekler servis edilir. Bu yiyecek ve içecekler kiralık teknelerimize uygun soğutucularda muhafaza edilir ve size hala tazeyken sunulur.

Mavi yolculuk tekneleri için tur alışverişleri çoğunlukla tekne turuna çıkmadan son gün limandan yapılır. Eğer sizler sadece tatilinize odaklanıp, yemek işini bizim tecrübemize bırakmak isterseniz; yemek için sizler için özenle hazırladığımız standart, lüks ya da süper lüks menülerimizden birini seçebilirsiniz. Menülerimiz için kişi başı bir ücret ödeyerek “mavi yolculuk” sırasında tüketilecek tüm yemek alışverişini Ramses Yachting’in sizin için yapmasını tercih edebilirsiniz. Size özel yemek menüleri oluşturulurken kişisel tercihlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Ulaşım

Ulaşım için size en kolay yolları planlamakta özen gösteriyoruz. “Mavi yolculuk” teknelerimizin bulunduğu limanlara ulaşım ya karadan sağlanır. Veyahut bu limanlara en yakın havaalanına uçak ile gidilerek, havaalanlarından limanlara ulaşım servisler ile yapılır. Eğer limana ulaşmak için servis tercih etmezseniz, kişi sayınıza göre sizler için organize edeceğimiz lüks araçlarla da transfer sağlayabilirsiniz. Mavi yolculuk sonrası dönüşlerde de aynı planlama seçenekleri geçerli olur. Mavi yolculuk turunuzun tarihi belli olduktan sonra ulaşım organizasyonlarınızın da eksiksiz yapılması, sonrasında bir problemle karşı karşıya kalınmaması için önemlidir.

Rezervasyon ve Ödeme

Artık hayalinizdeki “mavi yolculuk” için her şey tamam, tüm adımlar teker teker düşünüldü. Bu aşamada bir aksilikle karşılaşmamak adına “mavi tur” teknenizin kesin rezervasyonunu yaptırmak sizler için birer garanti olacaktır. Kesin rezervasyon tutarı, tur bedelinin üzerinden en az %50’si olacak şekilde yapılmalıdır. Bunun için birlikte kararlaştıracağımız banka aracılığıyla para transfer işlemini sağlayabiliriz. Bu işlemden sonra, tekne kira sözleşmemizi faks veya e-mail yoluyla size ulaştırırız. Geriye kalan tutarsa mavi yolculuk başlangıç tarihinden önce sözleşme şartlarına uygun bir şekilde teslim edilmelidir.