Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

Mavi Yolculuk Teknede Yaşam

“Mavi Yolculuk” firmamızda kendinizi en özel ve en keyifli hissedeceğiniz tatil olacak şekilde tasarlanmaktadır. Özel yat kiralama hizmetimizde her şey sizin için düşünülür. Bu ilginç ve özel maceradaki  yaşam tarzınız, günleriniz ve tecrübeleriniz sizin için unutulmaz bir anı olacaktır.

“Mavi Yolculuk” denince akla ilk gelen beyaz yelkenler sizler için hava koşulları el verdiğinde açılır ve rüzgarı teninizde hissederken, deniz kokusunu içinize çekerken muhteşem sahillerin görselinde keyifli yolculuklar yapmanıza imkan verilir. Ortalama 4 saat sürecek seyir sürelerini, rotalarınızı en iyi şekilde planlar ve hizmetinize sunarız. “Mavi Yolculuk” tamamen eşsiz bir deneyim olması için tasarlanır dolayısıyla kendinizi daha da özel hissetmek isterseniz hazırladığımız rotalarda sizin için istediğiniz değişiklikleri makul ücretler karşılığında yaparız.

İstediğiniz gibi, beklentinizin üzerinde, her anına mavinin ve yeşilin eşlik ettiği bu yolculukta hem huzuru hem heyecanı bir arada tutmak üzere Ramses Yatçılık gerekli aktivite ekipmanlarını ve konfor için gerekli her şeyi yatlarınızda hazır bulundurur. Yatların hepsinde standart olta takımı, şnorkel ve servis botları bulunmakta olup kimi özel yatlarda ek olarak rüzgar sörfü ve kano ekipmanları da mevcuttur. Bu hizmetlerimize ücretsiz sahip olurken bazı koylarda ilave ücretlerle çılgın su sporları aktivitelerine katılıp “Mavi Yolculuk”unuza unutulmaz anlar katarsınız.

Heyecanınızın verdiği tatlı huzuru belki de koylarımızın yeşilinde bol oksijenli havasını içinize çekerek yaşarsınız. Belki beşik gibi sallanan teknenizde kitabınızı okurken tatlı meltemin yüzünüzü okşaması sayesinde uyuya kalırsınız. Belki biraz da yaz güneşinin altında sevdiklerinizle sohbet eder, anılar paylaşırsınız. Denizin maviliklerinde veya zümrüt yeşilinde serinlemekten bahsetmiyoruz bile…

Özgürlüğe Yelken Açın ….