Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

Mavi Yolculuk Tekne Mürettebatı

Tüm teknelerimizin mürettebatları alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmakta olup; kaptan, gemiciler, hostesler, housekeeping personeli ve aşçı olmak üzere, teknenin büyüklüğüne ve konforuna göre 2 ila 10 kişi arasında değişmektedir.

Portföyümüzde bulunan teknelerin tamamında personel yönünden kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı garantimiz altındadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Personelimizin de aynı zihniyette kişilerden oluşmasına özen göstermekteyiz.

Kaptanlarımız, bölgesinin deniz ve kıyıları hakkında bilgisi olan tecrübeli ve lisanslı denizciler arasından seçilmiştir. Aşçılarımız yerel ve uluslararası yemekleri pişirme hususunda uzman ve yeteneklidirler. Gemicilerimiz eğitimli ve güleryüzlü hizmet anlayışında profesyonel kişilerden seçilir.

Müşterilerimizin dinlenebilmesi ve eğlenebilmesi için mürettebatımız elinden geleninin en iyisini yapmaktadırlar. Her mavi yolculuk sonunda teşekkür alarak inilen teknelerimizin baş rol oyuncuları mürettebatımızdır. Tüm gün tatilinizi mükemmel hale getirmek için var gücüyle çalışarak, sadece size özel hizmet veren mürettebatımız sizler güzel bir teşekkürü haketmektedir.