Bodrum Gulet Kiralama - Ramses Yachting

EN HUZURLU YOLCULUK

7.04.2020

Yaz ayları yaklaştığında herkesin içi kıpır kıpır olur, tüm kışın yorgunluğunu atmak için bir an evvel yaz gelsin diye umut eder herkes. Tatil arzusu kamçılar herkesi son bir gayretle çalışıp, sıcak yaz günlerinde Denize, güneşe, keyifli anlara kavuşmanın hayalini kurarlar. En güzel tatil seçeneği ise; aileniz veya dostlarınızla beraber bir tekne kiralayıp, mavi yolculuğa çıkmaktır. Güzel bir tekne kiralayıp, maviliklere demir almak tertemiz, pırıl pırıl koylara ulaşmanın en kolay yoludur. Tekneye varana kadar sabırsızlığınız doruklara çıkar mas mavi koylara kavuşmak için. Haksız da sayılmazsınız. Tek tek dipte  taşlarını sayacağınız pırıl pırıl koylarda teknenin güvertesinden atlayıp, serin suların ferahlığını yaşamanın mutluluğu paha biçilmezdir. kiraladığınız teknenin güvertesinde Tüm yılın yorgunluğunu bir anda unutursunuz. Akşama kadar defalarca kulaç atıp, keyfini çıkartın bu rüyalar aleminin.
Günümüzde sağlık koşullarının değişip, hayatımızın en önemli konusu olmasındaki en büyük etken maalesef hepimizin savaştığı ve dikkat etmesi gereken COVID-19 adlı virüs . Dünyayı saran ve sarsan bu virüsten maalesef binlerce insan etkilendi. Virüsün tüm dünyada yaşamı ve alışkanlıkları kökten değiştirdiği bu dönemde ; insanların tatil tercihleri de doğal olarak değişmek zorunda. Daha izole , daha az kişinin bulunduğu ve birebir hizmet alacağınız tatil seçeneğinin başında tekne kiralama gelir. Kiraladığınız teknede sizin ve ailenizin dışında sadece size tatiliniz boyunca hizmet verecek olan teknelerin deneyimli personeli bulunacaktır. Ter temiz koylarda gün boyu yüzerken, doğal koylarda yerleşimin olmaması da sizlere yüksek oksijen içeren,  temiz bir hava solumanız açısından da önemlidir.
Tekne kiralayıp, mavi yolculuğa çıktığınızda tatilinizin keyifli olmasının bir başka sebebi de; teknelerde size ve sevdiklerinize leziz tatlar hazırlayan aşçılarımızın tamamen sizin tercih ettiğiniz menülere göre hizmet sunmasıdır. Tüm yiyecekler gözünüzün önünde, temiz ve hijyenik olarak sizin için hazırlanıp sunulur. Balığın en tazesi,  mezelerin en güzelleriyle birleşip, masanızı donatması mavi yolculuğunuzun keyfine keyif katacaktır.
Ramses Yatçılık Ltd.Şti konusunda uzman,  deneyimli personelle donatılmış, tamamı ticari ve yasal mevzuata  uygun  olarak hazırlanmış Gulet ve Motoryatları ile Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Antalya dan Ege ve Akdenizin en güzel koylarına mavi yolculuklar düzenlemektedir. Önce Misafirlerinin tam memnuniyetini sağlamak adına sizden gerekli kriterleri alıp,  tüm kriterlerinize uygun ve müsait olan tekne seçeneklerini değerlendirmeniz üzere tarafınıza sunar. Seçenekler arasından en beğendiğiniz alternatifi kiralamaya karar verdiğiniz andan, mavi yolculuğunuzun bitip bir daha ki seneye buluşmak üzere tekneden ayrıldığınız ana kadar sizlere her konuda hizmet  bir veren şirket olarak siz değerli konuklarının yıllardır hep yanında yer almıştır.
Sizde maviliklerin en güzeline yelken açıp,  ruhunuzu huzurla doldurmak için harekete geçin . Yıllardır hep söylediğimiz gibi ;  En huzurlu gün batımı
                                                                Dilediğiniz yerde …