Kabin Kiralama

Kabin Kiralama

Kabin Kiralama

 
 
 
 

 

 
 
 
 
HAFTALIK KABİN KİRALAMA PROGRAMLARI

 
 
MİNİ KABİN KİRALAMA PROGRAMLARI

 

“Mavi Yolculuk” Kabin Kiralama Sistemi size sağladığımız birbirinden farklı olanaklarla  uygun bütçeli ve konforlu bir Mavi Yolculuk yapabilmeniz için Rotaları ve menüleri planlanmış, Kesin kalkışlı Tur programları hazırlanmış,belirlenen teknelerde başka misafirlerle birlikte yolculuk yaparak Mavi Yolculuğun keyfini yaşamanızı sağlayan bir sistemdir.“Kabin Kiralama” seçeneği, Tek başına özel tekne kiralayamayacak olan küçük sayıda gruplar yada bireysel katılımlar için idealdir. Bu seçenek sayesinde tarafımızca belirlenmiş olan bir teknede,  rahatınız için gereken her şey düşünülerek tasarlanmış kabininde keyifli ve unutulmaz bir tatil geçirmeniz kaçınılmaz olur. İsteğinize sunulan ve tercih ettiğiniz “Kabin Kiralama Turları”ndan herhangi biri için ödeyeceğiniz bedel ise sitemizde belirtilmiştir. Bu fiyatlar sevdiğinizle, aile üyenizle veya arkadaşınızla geçireceğiniz tatil için hazırlanmış 2 kişilik kabinler için olup, tek kişilik ücreti belirtmektedir. Fiyatlarımız Euro cinsinden olup, tam pansiyon konaklama içermektedir. Eğer dilediğiniz bir kabini yalnızca size özel (Tek kişilik  ) hazırlamamızı isterseniz %60’lık bir fiyat farkı ödemeniz gerekmektedir.

“Kabin Kiralama” için Genel Prosedürler 

1. Teknenize girişleriniz 1.gün saat 15.30’dan itibaren gerçekleştirilmektedir. Servisimiz aynı gün içerisinde akşam yemeği ile başlamaktadır. Teknelerinizden çıkışınız ise “Mavi Tur”unuzun son günü saat 10.30’a kadar yapılmaktadır.

2.”Mavi Tur”unuzun ilk ve son günleri transfer günleri olduğu için limanda geceleme yapılmaktadır.

3.” Mavi Yolculuk” unuz sırasında genel olarak motor gücüyle yolculuğunuz yapılırken, “Mavi Tur”unuzun keyfini daha da artırmak için, hava koşulları elverdiğinde yelkenler de seyire eşlik ederler. Haftada en az iki kere teknedeki mevcut yelkenler açılmakta ve size bu deneyimi yaşama imkanı verilmektedir.

4. “Mavi Yolculuk” sırasında her türlü durumda güvenliğiniz öncelikli olduğundan, kaptanımıza hava koşullarına göre tur programında değişiklik yapmasına izin verilmiştir. Ayrıca vahşi doğanın getirdiği 6-7 bofor ve üzeri  rüzgar durumunda ise liman yetkilileri tarafından seferler sonlandırılabilmektedir.

5.”Mavi Tur”unuzu keyifli kılmak adına teknenizin barından uygun bedeller karşılığında alkollü içecek temin etme imkanı sağlanmaktadır. Misafirlerimizin dışarıdan yata alkollü/ alkolsüz içecek sokmaları yasaktır. İçeceklerinizin ücretleri “Mavi Yolculuk”unuzun son günü tekne yetkilisi yada kaptana nakit olarak ödenmektedir.

6. “Kabin Kiralama” turlarımız “Mavi Yolculuk” un denizleri ve tarihleri keşfettiğiniz yönüne ek olarak birden çok ülkeden ve farklı yaşlardan teknenizdeki maceraya katılacak diğer misafirlerle beraber bu deneyimi paylaşma , farklı kültürleri tanıma ve yeni arkadaşlıklar kurma imkanı da sağlamaktadır. Bu durum sebebiyle sizlere teknenizin diğer misafirlerinin milliyeti veya yaş ortalaması hakkında taahhüt  verememekteyiz. Bununla beraber güvenlikleri açısından 12 yaş altındaki küçük misafirlerimizin bu turlara kabul edilmediğinin de bilinmesi gerekmektedir. Sizin için özenle seçilmiş çeşitli yatlardan ve altı kabinliden başlayan guletlerden oluşturduğumuz filomuzdan siz ve aileniz için bir seçenek sunmamız da mümkündür. “Mavi Yolculuk”u ailenizle veya sevdiklerinizle daha kalabalık bir grup halinde yaşamak ve her anınızda daha konforlu hissetmek isterseniz, ailenize/arkadaş grubunuza özel bir guleti tahsis etme imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Bunun için lütfen “Özel Yat Kiralama” bölümünü inceleyiniz.  

7. “Kabin Kiralama” programları “Mavi Yolculuk”tan maksimum düzeyde haz alabilmeniz ve bu yolculuğu en güvenli şekilde tamamlamanız adına uzun yıllar edinilmiş tecrübeler doğrultusunda özenle hazırlanmıştır. Bu nedenle “Kabin Kiralama” kapsamında hiç bir misafirimizin özel durumuna göre bu programlar değiştirilmemektedir. Daha özel ve size göre düzenlenen bir deneyim için yine” Özel Yat Kiralama” hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

8. “Mavi Tur”unuzun güvenliği için önceden düşünülmüş her türlü güvenlik önlemine ve teknenizin ayrıntılarına dair bilgiler tekneye girişte verilmektedir.

9. 1 ve 2 numaralı Kabin Charter Programlarımızda standart plus  guletler kullanılmaktadır. Bu tür yatlarda genellikle çift kişilik yataklar olup bu sebepten ötürü twin ya da triple oda garantisi verilememektedir. 

10. “Kabin Kiralama” turunuzda size özel hazırladığımız kabininizde duş, tuvalet, lomboz tarzı pencereler ve küçük kıyafet dolabı bulunmaktadır. Bu kabinlerin tuvaletleri ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı veya elektrikli şekilde olabilmektedir.

11. Firmamız, “Mavi Yolculuk”unuzun güvenliği açısından uluslararası güvenlik koşullarına uygun olarak, teknenizde can yeleği, küçük bot ve can Salı gibi ekipmanları ve gerekli elektronik cihazların hazır bulundurmaktadır.

12. “Mavi Yolculuk”unuzu daha keyifli kılmak adına gerçekleştireceğiniz basit serbest dalış, balık tutma gibi aktiviteler için gerekli olacak şnorkel, olta takımı gibi malzemeler teknenizde sizler için hazır bulunmaktadır.

13. “Kabin Kiralama”seyahatlerimizde Türkiye ve yurt dışındaki liman, gümrükleme ve yakıt giderleri ödediğiniz ücretlere dahildir.